fbpx

“Що він робив в лігві ворога?” У мережі “розкусили” кремлівського пропагандиста Соловйова (фото)

Фото кремлівського топ-пропагандиста, телеведучого Володимира Соловйова в нью-йоркському Центральному парку потішило соцмережі. Відповідний запис з’явилася на сторінці блогера Сабірджана Батретдінова, що живе у США.

Блогер опублікував фотографію Володимира Соловйова на тлі “нічим не примітного місця”, яке може впізнати тільки житель Нью-Йорка, – це найдальший куток Центрального парку. Батретдінов задався запитанням, чому Соловйов не сфотографувався, наприклад, на знаменитій Таймс-сквер або в іншому легко пізнаваному місці. І прийшов до висновку, що телеведучий не хоче, щоб росіяни знали про його перебування в Штатах. Інакше у них виникнуть запитання.

“Мені здається, він хоче, щоб росіяни не знали (або, принаймні, не могли довести), що він був у Нью-Йорку. Інакше, у них виникнуть запитання на кшталт: “Що він робив у лігві ворога і чому так щасливо посміхається будучи в самому центрі ворожого світу? “У будь-якому випадку, я майже кожен день проходжу повз це місце і наступного разу обов’язково зроблю “ритуал очищення” цього куточка Центрального парку від вошивих слідів кремлівського покидька”, – пообіцяв блогер. Пізніше він дійсно сфотографувався на тому ж місці в Центральному парку й опублікував фото на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: Скандальне відео: ЗМІ викрили “щасливу українку” з окупованого Криму

Пост про Соловйова отримав 150 лайків і 16 репостів.

Оглядач “Радіо Свобода” Олени Риковцева репоснула текст Батретдінова з коментарем: “Цікаве яке спостереження”.

You cannot copy content of this page