fbpx

Що відомо про гурт що представлятиме Україну на Євробаченні (відео)

О.Torvald це український рок-гурт, який складається з 5-ти учасників. Гурт був заснований 2005 року в Полтаві. Вже 2006 року музиканти переїхали до Києва. Перший студійний альбом «O.Torvald» вийшов 2008 року. Гурт, який має 6 платівок, буде представляти Україну на Євробаченні-2017 у Києві із композицією «Time».

Історія створення гурту починається із дитячого знайомства Жені Галича з Денисом Мизюком (1994 р.). Велике бажання обох грати рок-н-ролл привело до появи в 1999-му гурту «Крути! Педалі», який проіснував до 2005 року.

4 листопада 2005 року в Полтаві було засновано О.Torvald. До складу колективу з «Педаль» перекочували Женя Галич (вокал), Денис Мизюк (гітара), Олександр Нечипоренко (гітара) та Ігор Одарюк (змінив тромбон на бас-гітару). До команди приєднався барабанщик. Вже за 5 місяців (2006 р.) музиканти переїхали до Києва і винайняли великий приватний будинок, у якому перший час мешкали всі разом.

Як і всі молоді гурти, хлопці брали участь у різних конкурсних та фестивалях, зокрема засвітились на GBOB, Червона Рута, Перлини Сезону, Таврійські ігри. Паралельно гурт записував свої пісні, багато з яких так і залишились у демо-варіантах. Наприкінці 2007-го року на одній з київських студій O.Torvald почав записувати свій дебютний альбом, зведення довірили Сашку Піпі (екс-ВВ, Attraktor). Диск з однойменною назвою «O.Torvald — 2008» побачив світ у травні 2008-го на лейблі «Весна Music», музиканти підкріпили його відеокліпом на пісню «Не залишай».

Після виходу дебютника про O.Torvald заговорили серйозніше, гурт все частіше почав з’являтись на телебаченні, радіо та в інших ЗМІ. Наступне відео зняли вже не на пісню з альбому, а на старий трек «Почуття».

На початку 2009-го року американський режисер українського походження Алекс Баєв знайшов гурт O.Torvald і запропонував їм відзняти два відеокліпи. Кліпмейкер давно мріяв створити відео для гурту з батьківщини. Було вирішено офільмувати пісню з альбому O.Torvald «Київ-Лондон» та зовсім свіжий запис «Не грузи». Таким чином протягом двох місяців музиканти отримали два відеокліпи.

Масове визнання приходить до групи після видання другого альбому «В тобі» у вересні 2011-го.

Трек-лист альбому складався з 12 пісень на три з них було відзнято відеокліпи. O.Torvald презентували свою платівку у 30 містах України під час свого осіннього турне, яке мало назву «В ТОБІ TOUR 2011». Другий альбом гурту за назвою «В тобі» багато в чому відрізнявся від дебютної платівки. З приходом в гурт нового барабанщика та басиста група зазвучала по іншому.

У лютому 2012-го року музиканти влаштувати акустичний тур і записували всі свої виступи. В квітні допрацьовані на студії записи було видано як платівку «Акустичний». Паралельно O.Torvald почали роботу на третім номерним альбомом.

Влітку гурт зіграв на 20-х фестивалях, серед них Prosto Rock (з Linkin Park, Garbage), Краще Місто (з Evanescence, The Rasmus), Захід, Ekolomyja (Польща). На фестивалі Global Gathering в липні музиканти спільно з DJ Tapolsky та VovKING представили спільний електронно-роковий EP «Використовуй нас».

Восени було оголошено про вихід третьої номерної платівки «Примат» та презентовано відеокліп на пісню «Mr.DJ». Відео не пройшло цензуру жодного з музичних телеканалів. Альбом вийшов 23 листопада і включав 16 треків, у рамках туру на його підтримку музиканти зіграли вже понад 20 концертів.

Восени 2014 року гурт оголосив про вихід п’ятого альбому «Ти Є». Він з’явився 4 грудня 2014.

25 лютого 2017 року перемогли в фіналі українського національного відбору конкурсу Євробачення — 2017

Читайте також: “В що це ми вляпались, Чувак”: як зустріли свою перемогу фіналісти нацвідбору (відео)

https://www.youtube.com/watch?v=pFu991QSUvE

Джерело.

You cannot copy content of this page