fbpx
Події
“Що відбувається?” Українська поліція почала викликати на допит через лайки у Facebook

Українська поліція почала викликати на допити людей, за лайки і репости у Facebook. Про це на своїй сторінці в соцмережі повідомила волонтер Діана Макарова.

За її словами, їй зателефонували з Шевченківського УП ГУ Нацполіції Києва і запросили дати свідчення з приводу розгрому скандальної виставки про Майдан художника Давида Чічкана, який стався у лютому.

Макарова зазначила, що не була на виставці, а лише лайкнули пост про її розгром, авторства ветерана АТО, громадського активіста Дмитра Резніченка.

Читайте також: Після заборони “ВКонтакте” українці масово реєструються у Facebook: цікава статистика

“Я знаю точно, що я не одна, кому зателефонували із Шевченківського РВВС міста Києва, вулиця Герцена, 9, кабінет 330, слідчий Воробйова, ім’я та по батькові не повідомила – викликаючи як свідків, які поставили лайк під постом”, – написала вона, нагадавши, що приводом для виклику на допит, відповідно до закону, є повістка.

У свою чергу дружина Дмитра Резніченка, Вікторія, розповіла, що її також викликали на допит у поліцію через пост у соцмережі з приводу скандальної виставки.

За її словами, слідчі почали в агресивній формі розпитувати її, з якою метою вона писала в Facebook про лютневий інцидент.

“Врешті-решт, я написала, що відмовляюся давати свідчення у 63 статті Конституції, і пішла додому. І тричі плюнула на тих чортів, які понесли мене в ту богадільню. І більше не піду, мені там не сподобалося. Але дуже цікаво, що відбувається”, – додала вона.

Читайте також: Польща для поляків – українських заробітчан пoбили у Ґданську

Водночас коментатори в соцмережі почали завзято засуджувати дії правоохоронців, при цьому закликаючи активно лайкать пост, який і став причиною занепокоєння поліції.

Джерело.