fbpx
Події
“Що тут казати? О, ванна щезла”,- після чотирирічного бомжування колишній інженер Кучерявенко зміг відсудити своє житло у квартирних шахраїв (відео)

Квартирна мафія: в українців дедалі частіше за допомогою вбивств і обману відбирають будинки. Тисячі квартир аферисти вкрали у їхніх законних власників. За останні роки кількість квартирних афер зросла в рази. Це злагоджений механізм, в якому обов’язково задіяні нотаріуси, судді і правоохоронці.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ТСН, багато жертв шахраїв, викинуті на вулицю, гинуть від відчаю, алкоголю і холоду, але в деяких випадках правда все-таки перемагає.

“Знайомтеся. Це – Саша. Він бомжує чотири роки. Він вижив наперекір всьому. Можливо тому, що не п’є і вивчає право. Не втратив віру в людей і хорошу пам’ять”, – йдеться в сюжеті про колишнього інженера заводу Патона Олександра Кучерявенка.

Читайте також: “Не сильно роздягайтесь”: українців попередили про дощі і заморозки

За чотири роки він написав сотні заяв і скарг, сотні годин провів у поліції, прокуратурі та судах і повернув квартиру, що належить йому по праву.