fbpx
Події
Що трапилося з обміняним на Савченко ГРУшником: з’явилися дані

Колишній адвокат військовослужбовця ГРУ Росії Євгена Єрофєєва, який у травні 2016 був обміняний на народного депутата Верховної Ради Надію Савченко, Оксана Соколовська розповіла, де зараз перебуває її екс-підзахисний. Про це вона повідомила в коментарі “Обозревателю”.

“Я з ним особливо зв’язок не підтримую, але можу сказати, що дані, які поширюються в мережі (про нібито його смeрть – Ред.), не відповідають дійсності. З Єрофєєвим все в порядку, він лікувався, зараз перебуває з родиною. Все добре”, – сказала Соколовська.

За словами адвоката, востаннє вона спілкувалася зі своїм колишнім підзахисним близько двох місяців тому. На запитання про те, де саме зараз перебуває Єрофєєв, Соколовська відповіла наступне: “Звичайно ж у Росії. Не на сході (України. – Ред.) Так точно”.

Читайте також:  Таємне інерв’ю ГРУшника Єрофєєва. Мені є що сказати Савченко (відео)

Крім того, юрист сказала, що не володіє інформацією про долю іншого полоненого офіцера ГРУ Олександра Александрова, який був також включений в обмін на Надію Савченко.

Нагадаємо, що наприкінці травня 2016 року в деяких ЗМІ з’явилася інформація про те, що Єрофєєв нібито був yбитий на порозі своєї квартири в Тольятті двома пострiлами.