fbpx
Авто
Що робити, якщо автомобіль «заморожений»

Для автолюбителів не секрет, що через морози виникає чимало проблем з експлуатацією автомобіля, найпоширеніша з них – в машину складно потрапити через замерзання дверей і замків.

«Існує безліч різних способів відкриття замерзлих дверей, у тому числі і попередження цього – промазування дверних гумових ущільнювачів силіконовою змазкою.

Якщо це не зроблено і жодна з дверок не піддається, то найпоширеніший варіант – облити невеликою кількістю окропу дверні замки.

Якщо окріп взяти ніде, тоді можна спробувати трохи нагріти сам ключ – наприклад, запальничкою – і відкрити заледенілий замок.

Читайте також:В УКРАЇНІ РІЗКО ЗБІЛЬШАТЬ ШТРАФИ ДЛЯ ГЕРОЇВ ПАРКУВАННЯ

Коли водієві нарешті вдається потрапити в автомобіль, то перед ним постає наступна проблема – власне, завести його. Головне в цій справі – не поспішати, інакше можна просто вивести з ладу двигун. Щоб не перегріти стартер, не потрібно включати його більш, ніж на 10 секунд за одну спробу. Для певності треба дати попрацювати акумулятору – включити музику, поблимати дальнім світлом та інше.
Але і тут важливо не перестаратися. Після включення запалювання бажано почекати пару секунд, щоб бензонасос накачав бензин.

Якщо спроби не увінчаються успіхом, то раціонально буде натиснути педаль газу до кінця і включити стартер, що допоможе очистити камери згоряння від палива.

Якщо, виконавши все це, вам так і не вдалося завести автомобіль, то доведеться підзарядити акумулятор, що сів, або зовсім змінити його, замінити свічки запалювання.

Якщо і в цьому випадку все безуспішно, то, швидше за все, іншого виходу, окрім як викликати евакуатор, не залишається. Значить, у вашого автомобіля якась серйозна поломка і без допомоги механіків тут вже не обійтися», – розповідає автомеханік.

Джерело.