fbpx

Що пророкують карти Таро на тиждень з 27 березня по 2 квітня усім знакам зодіаку

Овен
Карта “Імператор” вказує на мудрість Овнів у прийнятті правильних рішень та покращенні репутації. Однак, крім впевненості у своїх діях, вони повинні також враховувати оточуючих, щоб стати лідерами та надавати допомогу нужденним.

Телець
Аркан “Верховна жриця” вказує на важливість вміння зупинятися вчасно, щоб уникнути проблем. Тельцям варто частіше прислухатися до себе, щоб вибирати правильний напрямок і вміло уникати пасток долі.

Близнюки
Карта “Зірка” говорить про надію та віру у майбутнє. Близнюкам потрібно прислухатися до своїх інтуїтивних відчуттів і не сумніватися у своїх здібностях. Важливо не дозволяти сумнівам та страхам заважати досягненню поставленої мети.

Рак
Аркан “Дурак” нагадує Ракам, що вони не повинні покладатися на випадковість і ризикувати бездумно. Порада картки – не боятися змін, але при цьому залишатися обачними та ретельно обирати свій шлях. Успіх і успіх супроводжуватимуть тим, хто вміє раціонально оцінювати свої можливості.

Лев
Аркан «Верховна жриця» радить Левам не поспішати, а знайти внутрішню гармонію для того, щоб бути впевненими у виборі свого шляху та уникати пасток, які чатують на дорозі.

Діва
За картою «Помірність», закликає Дів плавно входити до робочого ритму, бути обережними і не робити поспішних висновків. Порада карти – не захоплюватися ідеями і не дурити себе, загадуючи наперед.

Терези
Аркан «Сила» говорить про необхідність виявляти стійкість та оптимізм для подолання тимчасових перешкод на шляху до щастя. Терези зможуть досягти своїх сміливих цілей, якщо продовжуватимуть рухатися вперед і не зациклюватися на дрібницях.

Скорпіон
Аркан «Правосуддя» закликає до ясності та чесності в оцінці результатів своїх дій та встановленні подальших цілей.

Стрілець
Карта розкладу «Імператриця» вказує на те, що справи йдуть угору. Важливо нести відповідальність за рішення, що приймаються, і не поспішати, щоб не упустити важливі деталі, які визначать благополучне майбутнє.

Козеріг
Карта «Місяць», яка відкриває доступ до глибинних знань та передчуттів. Козероги повинні покладатися на факти та свій внутрішній голос, щоб подолати неоднозначну ситуацію та досягти успіху.

Водолій
Карта “Диявол” попереджає про небезпеки, що виникають через високу зарозумілість та недбалість у роботі. Важливо дотримуватись правил і дотримуватися обраної стратегії, щоб уникнути тупикової ситуації.

Риби
Аркан “Суд” обіцяє перемогу та завершення труднощів. Риби можуть знайти справедливість і привести кривдників до відповіді, виграти судові процеси і завершити неприємний період життя.

You cannot copy content of this page