fbpx

Що потрібно знати перед тим, як сісти на дієту: поради фахівців

Коли ви будете готові сісти на дієту, щоб отримати бажану форму, варто звернути увагу на деякі поради фахівців, щоб через день ви не вважали свій вибір великою помилкою.

За словами експертів, сідати на дієту треба поступово – ваші нові звички ще не зовсім закріпилися, тому ви ризикуєте повернутися до старої паузи пише, 24канал

Типові дієтичні помилки

Виключати деякі продукти

Виключення молочних або глютенових продуктів заради втрати ваги, може бути великою помилкою. Обмеження у деяких продуктах або групах продуктів, якщо у вас немає алергії на них, може серйозно перешкоджати цілям схуднути. Адже обмеження може збільшити бажання і тягу до цієї їжі.

Ігнорування голоду

Якщо ви будете контролювати, скільки ви їсте за допомогою якихось правил, це ніколи не буде таким дієвим, як навчитися реагувати на власні сигнали голоду.

Дієтологи радять їсти у задоволення, а не з нав’язливою думкою, скільки калорій ви вживаєте.

Змінити все і відразу

Щоб досягти тривалих результатів, додавайте зміни до своєї дієти та звичок. Наприклад, починайте поступово додавати більше фізичних вправ до свого режиму дня. Фахівці радять починати робити корисні зміни по одній, хоч це може і зайняти кілька місяців.

Недостатньо сну

Початок нової дієти та план тренувань часто вимагає більше часу та зусиль, і ви можете помітити, що зменшуєте кількість годин сну, щоб усе встигати.

Однак під час сну наші гoрмoни, які відповідають за голод, врівноважуються, а наші м’язи відновлюються. В одному дослідженні науковці встановили, що коли люди не виспалися, вони їли в середньому на 385 більше калорій, ніж звичайно на наступний день.

Підбирайте вправи під себе

Біг справді може спалити більше калорій, ніж йога, але якщо ви ненавидите бігати, ви, швидше за все, відкладете тренування. Отже, в кінцевому підсумку ви взагалі не спалите зайвих калорій.

Коли йдеться про тренування, завжди вибирайте ті, якими ви насолоджуєтеся. Ви будете спалювати більше калорій, поступово виконуючи йогу три або чотири рази на тиждень, ніж змушуючи себе бігати один чи два рази на тиждень.

You cannot copy content of this page