fbpx
Події
Що потрібно робити батькам, якщо дитина боїться грози

Деякі діти можуть спокійно гратися під час грози, інші ж – пaнiчно бoяться такого явища. Для того, щоб допомогти подолати страх грози, потрібно вирахувати коли вона буде, пише 24 канал.

Саме тоді можна запланувати справи так, щоб бути під час грози поруч з дитиною. У теплій та затишній атмосфері вона зможе легше пережити явище природи.

Будьте поруч з дитиною під час грози. Спробуйте пояснити, що таке гроза і чому вона виникає. Дитина буде менше боятися того, що вона знає, ніж невідомого їй явища. Під час грози не панікуйте, оскільки дитині передаються всі емоції. Можна включити мультик або погратися в забавку.

Батьки можуть запропонувати дитині надути повітряну кульку. А потім її відпустити. Кулька може бути уособленням хмаринки, яка швидко зникає.

Читайте також:  Батько вже добу чекає сина на березі: на Одещині шукають хлопчика, який вийшов на лиман на саморобному плоті(відео)

Не потрібно казати, що гроза для дитини безпечна. Оскільки діти можуть робити експерименти на собі – чи безпечна, чи небезпечна гроза. Потрібно пояснити, що, коли ти сидиш вдома, то природне явище безпечне, а коли ти на вулиці – то гроза може загpoжувати життю.

Гроза безпечна для дитини вдома. Якщо хтось з сім’ї боїться грози, то не варто показувати цей страх. Дитина спостерігає за поведінкою дорослих, і якщо вони поводяться спокійно та не напружуються, то надалі дитина копіюватиме таку поведінку.

facebook