fbpx
Події
Що подарувати чоловікові на День захисника України?

Порадуй 14 жовтня свого захисника хорошим подарунком.

Ти вже почала ламати голову над вибором подарунка чи вже зламала? Можливо, наступні ідеї чимось допоможуть тобі, і проблема вирішиться.

В День захисника Вітчизни потрібно подарувати те, що як ніколи підкреслює його мужність і силу.

Ми вже вирішили, що підштанники і піну для гоління ми купимо якось наступного разу, а зараз потрібно вибрати щось більш потрібне і водночас оригінальне.

У наш час вибрати подарунок вже не так складно, як раніше. Часто подарунок має в собі вибір для того, кому його дарують.

Сертифікати

У цьому випадку можна подарувати все, що завгодно. Емоції і радість від презенту забезпечені. Існує безліч різноманітних сертифікатів та подарункових карт: масаж, джакузі, шопінг, курси екстремального водіння, майстер-клас зі стрільби − і нехай чоловіки не говорять, що вони цього не люблять.

Хобі

Ніхто не знає твого чоловіка краще за тебе. Особливо якщо справа стосується того, що любить твій чоловік. Відштовхуйся від того, що йому подобається – це найголовніше. Той же сертифікат цілком може стати в нагоді. Можна купити річ, яка потрібна йому для занять улюбленою справою. Наприклад, хороший футбольний м’яч, кий, набір для покеру, професійні пензлі для малювання, танцювальне взуття.

Практика

Витрачати гроші марно точно не варто. Але свята на те і свята, щоб виділяти кошти не на те, що потрібно, а на те, що хочеться. Та й можна постаратися вибрати цілком практичну річ, яку хоче чоловік. Наприклад, хороший одеколон, на який йому завжди було шкода зароблених грошей, або планшет, з яким йому тепер не буде нудно у відрядженнях.

Читайте також: На День захисника України виплатять разову допомогу

Джерело.

facebook