fbpx
Дозвілля
Що означає, коли кішка мне вас лапами

Що означає, коли кішка мне вас лапами
Ті люди, які мають у себе вдома котів, часто спостерігають, як можуть поводитися їхні домашні улюбленці.

Коти дуже норовливі і багато в чому відрізняються від інших тварин. І коли люди бачать якийсь котячий ритуал, то їм стає цікаво, що означає, коли кішка мені лапами.

Перше можливе пояснення
Тварина може сидіти навколішки у господаря і перебирати своїми лапками, випускаючи кігтики.

На вигляд кота можна зрозуміти, що від своїх дій він отримує велике задоволення.
Ця котяча поведінка ставить багатьох у глухий кут. Експерти вважають, що цей ритуал прийшов у котяче життя ще з їхнього дитинства. Це з тим, як маленькі кошенята п’ють молоко своєї матері.

Малюки лапками натискають на грудні залози, щоб молоко краще вироблялося. А якщо кошенят народилося багато, то їм доводиться пускати в хід свої кігтики, щоб отримати доступ до молока.

Друге можливе пояснення
Коли мама-кішка годує кошенят, то для останніх це приємний та чарівний ритуал. У цей час вони можуть гурчати і зажмурюватися, тому що дуже задоволені.

Коли кошеня виростає, то здебільшого вже немає поряд його матері. Але на її місце приходить люблячий господар. Він піклується про кошеня, годує і балує його.

Можливо, тоді увага та почуття кошеня переключаються на людину. Він хоче показати своє кохання і, згадуючи дитинство, починає м’яти лапами коліна людини. Щоправда, якщо тварина ще випускає і кігтики, то це витримає не кожен господар.

Найчастіше людям не подобається така поведінка кішки, і вони скидають її на підлогу. Краще, звичайно, просто обережно зняти тварину з колін.

Але кішка не розуміє, що нашкодила людині, і відчуває образу. Вона думає, що її відкинули. Щоб не засмучувати свого улюбленця, можна покласти на коліна ковдру, і тоді добре буде і коту, і його власнику.

You cannot copy content of this page