fbpx
Дозвілля
Що можна і не можна робити 13 грудня, щоб у будинку було щастя?

Що можна і не можна робити 13 грудня, щоб у будинку було щастя?

Сьогодні православні вшановують пам’ять апостола Андрія Первозванного.

Він першим вирішив слідувати за Ісусом, а також привів до нього свого рідного брата Симона (апостола Петра).

У народному календарі свято теж відзначене і пов’язане з різними прикметами. Наприклад, якщо 13 грудня не падає сніг, то вся зима буде теплою, а якщо в такий день на вулиці снігопад, то доведеться чекати холоду.

Батьки вірили, що в такий день потрібно дотримуватись деяких правил, щоб уникнути проблем, а в будинку було щастя та благополуччя.

Що можна робити?
Сьогодні варто відвідати храм, присвятити час молитві. Вважається, що святий є покровителем моряків і рибалок, отже, цим людям відповідальніше слід підійти до цього правилу.

Крім цього, на Андріїв день прийнято накривати ситний стіл, але він має бути без надмірностей, оскільки ще йде Різдвяний піст. Люди, які не дотримуються посту, можуть дозволити собі у цей день рибні страви.

Що не можна робити?
Не варто лаятись, вступати в будь-які конфлікти. Якщо порушити це правило, можна зіткнутися з серйозними сімейними труднощами.

Заборонено лихословити, розпускати плітки і видавати чужі таємниці, щоб не викликати на себе лиха.

Не можна влаштовувати галасливі вечірки, приймати сьогодні гостей навіть якщо це близькі друзі. Все застілля краще перенести на інший день, щоб позбавити свій будинок проблем.

You cannot copy content of this page