fbpx
Події
Що сказали російські окупанти українським прикордонникам біля острова Зміїний перед легендарною фразою про російський військовий корабель? У мережі вперше з’явився запис усієї розмови. Аудіо

У мережі вперше з’явився аудіозапис, як російські військові пропонували здатися українським прикордонникам біля острова Зміїний перед уже легендарною фразою українського захисника про напрямок російського військового корабля.

Аудіо розмови опублікував журналіст Андрій Цаплієнко у своєму Телеграмі.

“Вперше публікуюються заклики з тоді ще цілого крейсера Москва, які почули прикордонники острова Зміїний, перед тим, як відповісти легендарною фразою про “русский корабль”. Росіяни пропонують здатися, отримати квартири, гарну зарплатню і пенсію.
Відповідь відчайдушного прикордонника окупантам тепер знає весь світ”, – написав Цаплієнко.

“У вас є всі шанси на нормальне, чесне життя… У вас буде можливість достойно влаштувати ваше життя, або продовжити службу у збройних силах рф.

З перспективою кар’єрного росту, стабільною заробітною платою, вирішити житлові питання та отримати гідну пенсію”, – говорить окупант українським прикордонникам.

Ну і усі українці уже знають, куди запропонував піти російському кораблю український захисник після цих “обіцянок”  російських загарбників.

Фото з відкриих джерел

Аудіо: тсн