fbpx

Курс долара та вартість новорічного олів’є: експерти спрогнозували рух валюти перед святами. Сьогодні в столиці в продажу долар був за 27,10 гривень, а євро впав: із 28,70 до 28,50 копійок.

Експерти прогнозували подальший рух долара перед святами, а ЗМІ провели експеримент: як змінились ціни на олів’є, порівняно з минулим роком.

“Наступного тижня готівковий долар можна буде купити за 27,10 гривні. Новорічного укріплення гривні не відбудеться через те, що Національний банк викуповує долари для поповнення своїх резервів на міжбанківському ринку і це може вплинути на курс готівкового долара”, – зазначив Шапран.

Отже, Нацбанк не дає долару впасти і тримає високий курс.

“Наступного тижня долар буде 27 і навіть 26,90 гривні. Це останній (парламентський) сесійний тиждень, депутати повинні прийняти збалансований бюджет з курсом 27,2 гривні за долар, а ще закон про скасування 2-відсоткового збору в Пенсійний фонд під час купівлі валюти. Усі ці фактори стабілізують гривню. Долар буде стабільний, бо населення зараз більше продає валюти, ніж купує – бо свята, стіл, подарунки”, – наголошує Олена Коробкова з банківської асоціації.

Читайте також: Що буде з курсом долара і цінами на бензин після свят: прогнози експертів

Джерело.

facebook