fbpx

Ще півтора тижня снігу з дощами: синоптики дали прогноз до 19 лютого

Найближчими вихідними в багатьох регіонах України йтиме мокрий сніг з дощем. Удень буде відлига. Про це повідомляє Український гідрометцентр, передає ТСН.

Субота, 10 лютого. Хмарно. Невеликий мокрий сніг, лише в південній частині, вдень і більшості західних областей без опадів. На дорогах країни, крім півдня, місцями ожеледиця. У Карпатах зберігається значна сніголавинна небезпека (третій рівень). Вітер змінних напрямків, 3-8 м/с.

Температура протягом доби від 3 градусів морозу до 2 градусів тепла (вночі у західних областях 2-7 градусів морозу, вдень на півдні країни 1-6 градусів тепла).

Київ. Хмарно. Невеликий мокрий сніг. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер змінних напрямків, 3-8 м/с. Температура протягом доби близько нуля.

Неділя, 11 лютого. Хмарно. Вночі на сході країни та півночі Лівобережжя невеликий сніг. Удень у південних областях дощ та мокрий сніг. На решті території без істотних опадів. На дорогах, крім півдня, місцями ожеледиця. Вітер північний та північно-східний, 5-10 м/с, на півдні та сході країни окремі пориви 15-20 м/с.

Температура вночі 1-6 градусів морозу, на півдні та сході країни близько нуля. Вдень від 2 градусів морозу до 3 градусів тепла, на півдні 1-6 градусів тепла.

Київ. Хмарно. Без істотних опадів. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер північний, північно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі 2-4 градуси морозу, вдень близько нуля.

Читайте також: Вступникам на замітку: у які виші найважче вступити саме на бюджетну форму навчання

Понеділок, 12 лютого. Хмарно. У південній частині, східних та Дніпропетровській областях мокрий сніг, місцями з дощем, подекуди налипання мокрого снігу, ожеледь. На решті території без істотних опадів. На дорогах, крім півдня, місцями ожеледиця. Вітер північний та північно-східний, 5-10 м/с, на півдні та сході країни окремі пориви 15-20 м/с.

Температура вночі 1-6 градусів морозу, на заході до 9 градусів морозу. Вдень від 2 градусів морозу до 3 градусів тепла. У південній частині вночі близько нуля, вдень 1-6 градусів тепла.

Київ. Хмарно. Без істотних опадів. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер північний, північно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі 2-4 градуси морозу, вдень близько нуля.

Вівторок-середа, 13-14 лютого. Місцями (у східній частині повсюди) невеликий сніг, на півдні країни переважно без опадів. Температура вночі 2-8 градусів морозу, на півночі Лівобережжя до 10 градусів морозу. Вдень від 4 градусів морозу до 2 градусів тепла. У південній частині та на Закарпатті вночі 0-5 градусів морозу, вдень 0-5 градусів тепла.

Київ. Місцями невеликий сніг. Температура вночі 4-6 градусів морозу, вдень 0-2 градуси морозу.

Четвер-понеділок, 15-19 лютого. 15 та 18 лютого без істотних опадів, 16-17 лютого в Україні, 19 лютого у південній та східній частинах сніг (на півдні та сході країни мокрий сніг і дощ).

Температура вночі 2-8 градусів морозу, вдень від 4 градусів морозу до 2 градусів тепла. У південній частині, на Донеччині, Луганщині та Закарпатті вночі від 3 градусів морозу до 3 градусів тепла, вдень 0-6 градусів тепла.

You cannot copy content of this page