fbpx

Ще один круїзний лайнер використають для розміщення українських біженців у Шотландії

Круїзний лайнер має причалити до річки Клайд поблизу Глазго, щоб розмістити українських біженців.

MS Ambition забезпечить проживання до 1750 осіб, які шукають притулку з України. Очікується, що він буде повністю готовий для поселення у вересні.

Лайнер матиме той самий рівень зручностей, що й перше судно, яке пришвартовано в Лейті, Единбург.

Единбурзьке судно MS Victoria I має 739 кімнат і може прийняти від 1600 до 1700 біженців. Уряд Шотландії повідомив, що 10 556 переміщених українців прибули до Шотландії через схему суперспонсорства з початку російського вторгнення.

Схему було призупинено в липні, оскільки уряд Шотландії намагався знайти відповідні будинки для всіх українців, які їх потребували.

Ніл Грей, міністр з особливої ​​відповідальності у справах біженців з України, поскаржився, що «кінця війни не видно».

Він сказав: «Схема суперспонсорства шотландського уряду наразі дозволила понад 10 000 особам приїхати до Шотландії після гуманітарної кризи, спричиненої незаконним вторгненням росії в Україну. На жаль, кінця війни не видно.

«Ми твердо зосереджені на підтримці переміщених осіб з України, які шукають притулку в Шотландії, коли вони тікають від війни на своїй батьківщині”, – додав він.

«Ми можемо гарантувати, що кожен, хто прибуде сюди, отримає теплий прийом від громад по всій країні, які прагнуть надати підтримку та відкрити свої будинки. Оскільки гуманітарна криза вимагає реагування всієї Шотландії, уряд Шотландії продовжує тісно співпрацювати з місцевими ради та Конвенції місцевих органів влади Шотландії, щоб забезпечити тим переміщеним особам, які вже тут, і тим, хто подав заявку та отримав дозвіл на проживання, безпечність, безпеку та підтримку стільки, скільки їм потрібно».

Загальна кількість українців, яким пропонують місце в Шотландії за схемою та програмою Уряду Великобританії Homes for Ukraine, становить понад 13 000.

за матеріалами: glasgowlive

You cannot copy content of this page