fbpx

Ще одна європейська країна добудувала паркан на кордоні з Білоруссю

Будівництво паркану на кордоні Литви з Білоруссю було завершено наприкінці минулого тижня, підтвердила BNS у понеділок EPSO-G, державна енергетична група, відповідальна за проект.

Литва вирішила побудувати чотириметровий паркан із колючим дротом уздовж свого кордону з Білоруссю, щоб стримати нелегальну міграцію з сусідньої країни.

Бар’єр, що складається з огорожі та колючого дроту, був встановлений на ділянках протяжністю приблизно 502 кілометри.

“У ці вихідні команда підрядників, зібрана EPSO-G, встановила останні заплановані сегменти огорожі на кордоні з Білоруссю”, – повідомив агентству Антанас Бубнеліс, менеджер з комунікацій компанії.

Кордон Литви та Білорусі протяжністю 679 кілометрів. Сюди входить 100 кілометрів вздовж річок та озер.

Майже 4200 нелегальних мігрантів перетнули Литву з Білорусі минулого року, більшість з них з Близького Сходу та Африки. Вільнюс звинуватив мінську владу у торгівлі мігрантами з метою тиску на Євросоюз.

Литовські прикордонники відтіснили понад 13 тисяч осіб з 3 серпня 2021 року, коли їм було наказано не пускати мігрантів в країну. У число входять неодноразові спроби одних і тих же людей перетнути кордон.

У Державній прикордонній службі (ВСАТ) заявили, що білоруські прикордонники продовжують транспортувати мігрантів до кордону з ЄС і направляти їх на ділянки без огорожі.

фото: Lithuania’s border wall / P. Peleckis/BNS

You cannot copy content of this page