fbpx
Дозвілля
Ще на весілля обом донькам подарували ключі від будинків у нашому селі. Там все по найвищому розряду і меблі і ремонт і техніка – живи і радій. Мали ми лиш одну умову – прохання. Як же ми здивувались отримавши відмову. Причому від обох зятів одразу. А це вже не жарти

У мене прекрасна і дружна сім’я. Коханий і люблячий чоловік, дві чарівні дочки. Не кожна жінка може похвалитися таким благополуччям.

До пори до часу все було прекрасно. Ми з чоловіком видали дочок заміж. Як нам здавалося, все склалося прекрасно. Зяті цілком з пристойних родин, обидва з вищими освітами. Живи, працюй та радій. Але в сімейному житті вони показали себе не з кращого боку.

Після весіль, а вони пройшли з періодичністю в два місяці, ми влаштували з чоловіком їм прекрасні медові місяці закордоном. Сподівалися, що після відпочинку і святкувань ми отримаємо ще двох вправних хлопців в нашу сімейну справу.

Але на жаль! Наші очікування і реальність – це абсолютно різні речі. Після медових канікул, молодята повернулися в прекрасному настрої і повні сил. Дочки відразу приступили до виконання своїх обов’язків на роботі. Зяті виявилися не такі прості, як могло привидітися.

Ми фермери і досить таки успішні. Поставили кількакілометрові теплиці. Продаємо розсаду. Я вирощую квіти і цьогоріч спробувала гриби вирощувати. Пішло усе розкупили і маємо замовлення на перед.

Чекали зятів, аби вони допомагати почали. Але ж ні. Вони у міста їхати зібрались. Робота біля землі не для цього панства. Як вам? Чоловік мій коли почув про наміри дочок аж підскочив. Вони обоє агрономи, ми робили все, аби родинна справа стала ще успішнішою. Зяті теж у сільськогосподарському навчались, теж із села хлопці. Але заманувся їм той “город”.

Вирішили, що не будемо допомагати молодим родинам узагалі. А що? Хочуть самостійного життя у місті, хай мають. Ми ж їх удома чекаємо з облаштованими будинками. Ще на весілля презентували обом родинам ключі від власних домівок з ремонтом.

Ну а як по-іншому? Навіщо шукати журавля в небі, якщо уже все є для того, аби жити і не перейматись про завтрашній день.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.