fbpx
Події
Щасливий: ведучий ранкового шоу Сніданок з 1+1 Руслан Сенічкін, став батьком (фото)

Стало відомо, що співаючий телекулінар Руслан Сенічкін став батьком, але поки хpеcним.

Близькі друзі довірили Руслану бути хpещeним татом для їхньої донечки Емми. Церемонія проходила в Видубицькому монастирі. Батьки, а тепер куми Руслана – відома медійна пара –ведучий шоу «Хеппі Ранок» на Хіт ФМ Леонід Сенкевич і Олена Сенкевич. Руслан дуже щасливий, що у нього в житті з’явилася сонячна красуня-хрeщeниця, пише 1+1

«Я називаю малечу Емма і Улибака. Вона завжди так широко усміхається, коли з нею розмовляють. Це велика відповідальність для мене, але також і велика радість. Сам я поки ще не став татом, але у мене тепер є Емма, і це дуже круто. Я точно їй сподобався і вмію її розвеселити. Хочу тепер познайомити Емму зі своєю племінницею Нікою і буду бородатим нянем», – поділився своїми враженнями Руслан.

Окремої уваги заслуговує також історія великої дружби Сенічкіна і сім’ї Сенкевича.

Читайте також: “ГEЙ, PAК, ПIШOВ ТU”: OНКOХВOРА АКТРИСА УСПІШНО ПЕРЕНЕСЛА OПEРAЦІЮ (ФОТО)

Руслан познайомив пару в Дніпрі, коли працював у нічному клубі. Леоніда він запросив туди стати ведучим знакових заходів, а Олена вже там працювала в маркетингу (вона ж напередодні затвердила Руслана на посаду арт-менеджера).

Це був 2003 рік. До РАЦСу в 2007-му році закохані приїхали в білих сорочках і з зачісками-ірокезами, Руслан і його майбутня кума Наталя Надибська, фешн-дизайнер, були тоді свідками. І ось тепер вони всі поріднилися.

Цікавий факт –саме Сенкевичі першими колись наважилися переїхати до Києва і запросили Руслана до столиці спробувати і свої сили. Так що дякуємо Сенкевичу за нашу ранкову зірку 1+1.