fbpx
Дозвілля
Шестирічний собака Оллі допомагає дітям, які попадають до шпиталю

Собака у лікарні допомагає дітям наважитися на уколи.

Не лише діти, але й їхні батьки почувають себе краще після спілкування з собакою, якого можна погладити та навіть обійняти.

Оллі – шестирічний собака породи голдендудл “працює” в американській дитячій лікарні Реді у Сан-Дієго. Собака допомагає малюкам побороти переживання перед медичними процедурами, зокрема – перед уколами.

Через обмеження під час пандемії Оллі деякий час не міг допомагати дітям. Але завдяки послабленню карантинних обмежень собака знову може підтримувати маленьких пацієнтів.
Лікарі зазначають, що навіть трихвилинний візит із Оллі має значення для дитини. Малюки дуже радіють собаці, Оллі – це справжній друг, який підтримує.

Оллі та 14 інших собак допомагають дітям від 5-ти до 11-ти років подолати побоювання перед шприцами у рамках кінологічної програми. Собаки також працюють з дітьми, які чекають на операції та пацієнтами з раковими захворюваннями.

Не лише діти, але й їхні батьки почувають себе краще після спілкування з собакою, якого можна погладити та навіть обійняти.

Оллі вже давно працює в лікарнях. Раніше, до пандемії, пухнастий улюбленець дітей приходив до пацієнтів на каністерапію – процедуру, в якій лікування полягає у спілкуванні з собаками. Медики дослідили, що завдяки присутності собак полегшення у пацієнтів наступають набагато швидше.

фото: wftv.com