fbpx
Події
Сестра Жанни Фріске зустрілася з племінником (фото)

У мікроблозі Наталії з’явилися нові знімки маленького Платона.

Дебати між родичами Жанни Фріске і її цивільним чоловіком за опіку над неповнолітнім сином виконавиці тривають, пише Lafemmod.ru. На черговому судовому засіданні позов батьків поп-виконавиці і її сестри був частково задоволений, дозволивши родичам відвідувати маленького Платона. Правда, час побачень обмежений: родичі зможуть бачити Платона всього 1,5 години на місяць. Відзначимо, що раніше Дмитро Шепелєв намагався максимально скоротити спілкування сина з родичами по материнській лінії.

Наталія Фріске (Копилова) – сестра Жанни – вирішила скористатися послабленням і зустрітися з племінником. Нові кадри з участю Платона з’явилися в фотоблозі дівчини. На фотоколажі малюк зображений поруч зі своєю тіткою.

У підписі до колажу Наталія зазначила, що дуже сумує за племінником, якому скоро виповниться 4 роки. Платона сестра покійної виконавиці називає своїм маленьким принцом, додаючи до постів з племінником відповідний хештег.

Нагадаємо, після смерті Жанни від раку в 2015 році між її рідними (батьками і сестрою), з одного боку, і цивільним чоловіком Дмитром Шепелєвим, з іншого, розв’язалася ціла війна за спадок артистки і право опіки над її єдиним сином.

Читайте також:НАТАЛІЯ ФРІСКЕ ПОКАЗАЛА “ПРОРОЧИЙ” ЗНІМОК СВОЄЇ СЕСТРИ ЖАННИ ЗА 2009 РІК, НА ЯКОМУ ВИДНО ХРЕСТ І МОГИЛЬНУ ПЛИТУ (ФОТО)

Джерело.