fbpx

Сестра виявилася нікому не потрібною після 35

Сестра виявилася нікому не потрібною після 35

Ми народилися із сестрою ще давно. Дитинство припало на дев’яності. Наразі мені вже за сорок, а сестрі нещодавно виповнилося 35.

Вона дуже симпатична жінка, враховуючи, що роки беруть своє, а процедури “краси” коштують величезних грошей.

Чоловік вона собі шукала лише для того, щоб не працювати. Коли сестрі було 19 років, заради неї чоловік зруйнував сім’ю. Вони дуже швидко зіграли весілля. Можна було б подумати, що ось воно щастя, але з нею чоловік вчинив таким же манером, як і з минулою дружиною. Він її теж покинув, замінивши молоду версію.

В результаті зусиль юриста колишнього чоловіка, а також хитрощі самого екс-чоловіка, їй дісталося близько 400 000 грн та причіп до автомобіля. Все інше майно було записано на його колег/маму/тата/сина та інших осіб, які перебувають у різних ступенях спорідненості.

Сестра витратила майже всю суму, що дісталася після розлучення, а також продала причіп за якісь копійки.

Що робити далі вона не знає, адже робити вона нічого не вміє (навіть підлога мити розучилася), багатого чоловіка навряд чи знайде, бо вже не варик змагатися з 20-річними.

Чому я пишу? Заради зловтіхи. Цікаво подивитися, чим займеться сестриця. Я була для неї все життя об’єктом для насмішок. Вона мене ображала за те, що я працюю інженером.

Прямо цікаво, що вона тепер зробить?!

You cannot copy content of this page