fbpx

Сестра монахині каже, що її викрали, а сама черниця, що була у подруги: з’явились деталі у справі зникнення Світлани Григорчук

Після повернення до монастиря, навколо черниці Світлани Григорчук, яка зникла на напередодні, з’явилося ще більше загадок, ніж раніше. Дівчини не було у монастирі три доби. Про цей повідомляє ТСН.

Ще 2 жовтня 33-річна черниця Світлана Григорчук поїхала з монастиря до стоматологічної клініки та раптом із нею обірвався зв’язок.

Уже під вечір монахині почали бити на сполох, а у поліції Світлану одразу оголосили в розшук. За три дні черницю розшукали за сотні кілометрів від Рівного, аж на Закарпатті у вкрай пригніченому стані.

Утім, після повернення до Корецького жіночого монастиря дівчина відмовляється давати коментарі пресі.

В усякому разі так за неї говорять монахині.

“Найшлася слава богу. І спаси Господи тих, хто молився за неї, хто помагав найти її, правоохopoонним оpганам. А інтерв’ю вона не може давать. Людина в нервовому стpесі. Вона не може давати інтерв’ю”, – пояснюють у монастирі.

Читайте також: Поліція розшукала монахиню, яка напередодні пішла до лікаря та не повернулась

А от сестра черниці, з якою вдалося поспілкуватися кореспонденту видання, переконана, що родичку викрали та знyщалися над нею.

“Там якісь люди, вони просто морально знyщалися над нею. А потім викинули її на кордоні. Не ґвaлтyвaли, не побuли – це для нас найголовніше. Але вона морально дуже вбuта. Вона зараз у монастирі проходить peaбілітацію”, – пояснила жінка телефоном.

You cannot copy content of this page