fbpx
Події
Сестра Дмитра Комарова стала експертом проекту “Поверніть мені красу” (відео)

Ангеліна Комарова є стилістом-перукарем. Історія героїні проекту “Поверніть мені красу” на каналі “1+1” Оксани Романів, якій “команда порятунку” відновлювала обличчя після жахливого ДТП, вразила мільйони глядачів. Пластичний хірург Ростислав Валіхновський допоміг героїні позбутися фізичних наслідків катастрофи, психолог Олена Любченко допомогла їй налагодити взаємини з сином, а дизайнер Андре Тан кардинально змінив її імідж, підібравши Оксані елегантні наряди.

Над фінальним перевтіленням героїні працювали стиліст-перукар Ангеліна Комарова і візажист Ірина Шевчишин. Їхньому професіоналізму довіряють багато зірок. Наприклад, телеведучий проекту “Світ навиворіт” Дмитро Комаров стрижеться винятково у Ангеліни. Цікаво, що вона є його рідною сестрою. Але насамперед Дмитро довіряє їй свою зачіску тому, що Ангеліна – один із найкращих стилістів України.

“Я дуже рада, що змогла стати учасником такого правильного в усіх відношеннях проекту, як “Поверніть мені красу”. Дуже хочеться, щоб таких ініціатив було більше, тому що тисячі людей потребують посильної допомоги. Їх життя реально змінити в кращу сторону, а значить ми просто зобов’язані це робити”, – каже Ангеліна про участь в проекті.

Вона зізнається, що знімання програми були намічені якраз в їхній із братом-близнюком Миколою день народження. На честь свята Дмитро підготував для них особливий сюрприз – політ на повітряній кулі. Сім’я навіть запланувала спільну поїздку до Львова.

“Я вже подумувала відмовитися від зйомок, вибачитися і все пояснити. І коли зателефонувала Дімі, він одразу сказав: “Ти що, перенесемо поїздку і політ на інший день”. Він дуже сміявся, коли дізнався, що я буду працювати у вечірньому прайм-проект на телеканалі “1+1”, – згадує Ангеліна.

“В той день Ліна поїхала зніматися, а відзначати день народження на повітряній кулі ми полетіли за кілька днів, відкрили в повітрі шампанське, і символічно пригубили на висоті 800 метрів, розглядаючи Україну з висоти пташиного польоту. Це було незабутньо”, – згадує ведучий “Світу навиворіт” Дмитро Комаров.

Він також зізнався, що пишається участю сестри в проекті “Поверніть мені красу”: “Дуже люблю, коли проект приносить не тільки рейтинги, а ще й реальну користь, надаючи допомогу тим, кому вона особливо необхідна. Андре Тан, моя Ліна і вся команда без перебільшення змінили долю жінки, зробили її життя яскравішим і кращим, подарували найголовніше – емоції”.

За словами Дмитра, Ангеліна повністю віддається своїй роботі і звикла в житті всього домагатися сама.

Цікаво, що після проекту “Поверніть мені красу” Ліна продовжила співпрацювати з Андре Таном, зокрема, допомагаючи йому створювати образи для ювілейного показу, присвяченого 15-річчю творчості Андре.

Читайте також: Дівчата, пишіть листи. “Теленеделя” шукає наречену для Дмитра Комарова

Джерело.