fbpx
Дозвілля
Сергій Притула отримав орден “Народний герой України” (фото)

У Хмельницькому на церемонії вручення відзнак “Народний герой України” телеведучий “Нового каналу” Сергій Притула отримав нагороду за волонтерську роботу.

Про це написав сам шоумен в соціальній мережі, додавши, що це не тільки його заслуга, а всіх, хто допомагає українським бійцям.

“Друзі, вчора нас нагородили орденом” Народний герой України “. Нас – це всіх, хто протягом останніх 2-х з гаком років долучається до мого волонтерського зусилля щодо забезпечення наших підрозділів тим, чого їм не вистачає. Це нагорода кожного з Вас, хто приносив на Новий канал пачку чаю або сигарет, теплий одяг або ліки, хто посилав на волонтерський рахунок 20 гривень або передавав в руки 10 000 $, хто переганяв машини з-за кордону і лагодив їх в Україні, хто писав листи бійцям або супроводжував наші виїзди в АТО добрим словом і молитвою “, – написав телеведучий в своєму акаунті на Facebook.

Читайте також: Донечка “Барні” отримала посмертну нагороду батька (фото)

Притула подякував усім і повідомив, що продовжить свою волонтерську діяльність.

“У нас роботи і далі непочатий край. На черзі придбання джипа, буса і тепловізійного прицілу для снайпера”, – додав він.

За повідомленнями ЗМІ, після отримання нагороди, яка дісталася Притулі за поданням бійців 8 полку спеціального призначення Сил спеціальних операцій, Сергій звернувся з промовою до залу.

“Ми, волонтери, трохи щось робимо, але це не пропорційно з тим, що роблять наші бійці. Я слухаю ці історії про загиблих і розумію, що ми втрачаємо героїв землі. Я, чесно кажучи, засмучений, тому що зал напівпорожній. тут зібралися ті, хто і так в курсі багато чого. Нам треба про цих воїнів говорити багато, нести інформацію по школам і інститутам, тоді з них виростуть громадяни, а не виродки “, – сказав шоумен.

притула

Джерело.

Реклама