fbpx
Події
Серед бойовиків біля Авдіївки несподівано з’явилися україномовні (відео)

Військові жартують, що російським військовим набридло воювати на Донбасі.

Українські військові поблизу Авдіївки мають відносний спокій в останні дні. Попри це, бійці тримаються напоготові, бо у стійке перемир’я не вірять, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

“Тут просто йде окопна війна. З окопа на окоп”, – пояснює боєць із позивним “Старий”. “До бойовиків відстань приблизно 50 метрів”, – додає військовослужбовець Микола. “Вони дають – ми даємо відповідь. Та й усе”, – описує перебіг подій “Коваль”. Останні кілька днів українські воїни вважають тихими. І пояснюють: після вогневої відповіді з боку ЗСУ бойовики втрачають інтерес до активних дій. “Вони починають обстрілювати, ми даємо адекватну відповідь – і вони затихають. День можуть мовчати”, – каже один із оборонців Авдіївки.

У вільний час солдати їдять доспілий у садах виноград, п’ють на свіжому повітрі каву та радіють кожній вільній від обстрілів хвилині. А також слухають радіоперехоплення переговорів терористів і відзначають у них несподівані зміни. “Командири в них, коли щось починається, віддають накази – чути російську мову чисту. Появилося багато людей, які говорять українською мовою. Я не знаю, може російським кадровим уже набридло тут воювати – не знати, за що і для чого”, – каже військовослужбовець ЗСУ з позивним “Брат”.

Разом із тим десантники у раптову миролюбність бойовиків не вірять, тому тримаються напоготові. “Рано чи пізно тиша закінчується одним – боєм”, – підсумовують захисники України.

Читайте також: Коли батько – герой: соцмережі зворушило фото з українським бійцем

Джерело.

facebook