fbpx
Без рубрики
Сенсаційне зізнання Бейонсе

Зазвичай знаменитості ретельно підбирають свої наряди і особливо ретельно – весільні. Але Бейонсе була однією з них – знаменита співачка була не в захваті від свого весільного плаття. Про це розповіла її мама Тіна Ноулз в недавньому інтерв’ю виданню UsWeekly.

Співачка зізналась, що була не в захваті від свого весільного наряду.

Бейонсе виходила заміж за Джея Зі в 2008 році. Тоді стилістом дівчани, який підбирав їй одяг була її мати. Вона і вибрала наряд, який, як їй здавалося, якнайкраще підходить її первістку для найважливішого дня в житті.

Читайте також: ПРИГОЛОМШЛИВИЙ ВИСТУП БЕЙОНСЕ (ФОТО)

Незважаючи на те, що знаменитість вийшла заміж вісім років тому, шанувальники побачили Бейонсе в якості нареченої лише в 2011 році, коли знаменитість використовувала відео з власної весільної церемонії в відеокліпі “I Was Here”. “Я була так вдячна їй за те, що вона дозволила мені вибрати їй сукню, але в той день вона якось підійшла до мене і сказала:”Знаєш, коли буде виходити заміж моя дочка, я дозволю їй вибрати те, що подобається їй, а не мені. Може, тоді вона ще не розуміла цього, але вона була найкрасивішою нареченою на світі”” – сказала Тіна.

Джерело.

Реклама