fbpx
Дозвілля
Поліцейський, який зводить з розуму всіх жінок викликав справжній фурор у мережі (фото)

Італійський поліцейський з ідеальною фігурою викликав справжній фурор у мережі після того, як його під час патрулювання вулиць випадково сфотографував студент-блогер і виклав знімок у соціальну мережу.

Нову мрію мільйонів жінок по всьому світу звуть Алессандро Перес, і живе він у Флоренції, пише ADME.

Світлина, на якій гарний, як Аполлон, поліцейский у формі стоїть з колегою, здавалася настільки “несправжньою”, що багато користувачів задалися питанням, чи не попрацював тут фоторедактор. Проте У житті Алессандро виявився ще, ніж багато хто замислювався.

Поліцейський має свій акаунт у соціальній мережі в Facebook, де періодично викладає фотографії. З них стає зрозуміло, що він дуже ретельно слідкує за своєї фігурою, багато часу проводить у спортзалі та бере участь у змаганнях бодібілдерів. А ще він дуже любить роботу та береже честь професії.

Читайте також: УКРАЇНСЬКА ТЕЛЕВЕДУЧА РОЗА НЕ ВМІСТИЛА ПИШНІ ГРУДИ В КУПАЛЬНИКУ (ФОТО)

Кожне нове фото красунчика обов’язково набирає по кілька тисяч лайків. Сам Перес не очікував такої популярності, і коли навколо нього піднявся ажіотаж, почувався дещо незатишно. Хоча, судячи зі знімків, Алессандро не проти похизуватися тим, чим його нагородила природа і робота над своїм тілом.

Останнім часом у стрічці поліцейського почали з’являтися фото з кучерявою красунею, причому очевидно, що це – не сестра. Проте поки Алессандро не зв’язав себе узами шлюбу, у жінок є шанс.

Джерело.