fbpx
Події
Секретар єпархії Нікіта УПЦ МП на Буковині став єпископом попри скандал

4 грудня архімандрит секретар Чернівецько-Буковинської єпархії  УПЦ МП, який минулого місяця потрапив у скандал, коли під час обшуків у приміщеннях єпархіального управління СБУ виявила його у спідньому разом із юним хлопцем, був висвячений у чин єпископа.

Архієрейську хіротонію провів особисто предстоятель УПЦ МП, митрополит Онуфрій у своїй особистій резиденції у Феофанії.

23 листопада архімандрита рішенням Синоду Нікіту призначили очільником Івано-Франківської єпархії замість митрополита Івано-Франківського і Коломийського Серафима.

Під час обшуків був виявлений паспорт держави-ворога у головного місцевого ієрарха, митрополита Чернівецького і Буковинського Мелетія.

Також СБУ знайшла листування керівників єпархії зі своїми московськими кураторами, в яких вони отримують “методички” щодо “особливостей” проведення церковних літургій після повномасштабного вторгнення.

30 листопада СБУ внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про кримінальне провадження щодо невстановлених осіб Чернівецько-Буковинської єпархії, в діях яких наявні ознаки злочину, передбаченого ч.1 ст. 301-1 Кримінального кодексу.

За даними джерел в ЗМІ, йдеться про керівника Чернівецько-Буковинського єпархіального управління митрополита Мелетія (Єгоренка) та секретаря, архимандрита Нікіту (Сторожука).

Але це не завадило висвяченню й призначенню Нікіти на Івано-Франківську кафедру УПЦ МП.

You cannot copy content of this page