fbpx
Події
Секрет Ванги: як залучити до будинку гроші і щастя

Секрет Ванги: як залучити до будинку гроші і щастя

Провидиця з Болгарії Вангелія Гуштерова мала дар передбачення. До неї їздили люди з різних країн, щоб дізнатися про свою долю. В один із таких візитів вона розповіла, як залучити до будинку добробут.
З’ясувалося, що залучити до будинку процвітання та достаток дуже просто.

Добробут у будинок приваблює підкова біля дверей.

Сучасній людині така прикмета може здатися дивною, а ось наші пращури вірили в силу підкови. Більш того, цей предмет має декілька властивостей:

відганяє нечисть від дому;

захищає від хвороб;

приваблює благополуччя.

Сама Ванга говорила, що до тих, хто вішає підкову біля дверей, «удача прискаче, наче на коні».

Прийом їжі з гарного посуду

Нехай на вашій кухні будуть лише елегантні тарілки та чашки. Викидайте все, що зі сколами та тріщинами – такий посуд лише приваблює негатив.

Гарні тарілки, чашки, склянки, навпаки, приносять членам сім’ї ехстетичне задоволення та щастя. Тому не зберігайте спеціальні набори посуду для гостей, а краще самі користуйтеся ними щодня.

Круглі та чисті дзеркала приваблюють благополуччя

Уникайте дзеркал із гострими кутами. Чим круглішою буде поверхня, що відображає, тим краще. Ванга говорила, що важливо стежити за їх цілісністю. Навіть поява невеликого сколу є вагомим приводом для позбавлення від дзеркала.

Справжнім магнітом для процвітання та благополуччя стане чисте кругле дзеркало. Важливо регулярно мити його. Пил і бруд, що осідають на поверхні дзеркала, накопичують негатив. Вони й заважають позитивній енергетиці увійти до будинку, принести із собою різні матеріальні та духовні блага.

Фінікова пальма приваблює благополуччя краще «грошового дерева»

Ванга впевнена, що ця рослина набагато ефективніша, ніж товстунка. Тому вона радила своїм клієнтам придбати фінікову пальму.

Це дерево відмінно відганяє від будинку бісів та злих духів. Завдяки цьому у будинку створюється позитивна енергетика.

Плани та цілі тримайте в секреті

Зайва відкритість може зашкодити. Тому болгарська провидиця радить поменше розповідати про свої плани та цілі. Ви можете викликати заздрість у когось із оточуючих. Причому, це можуть бути навіть близькі люди.

You cannot copy content of this page