fbpx
Дозвілля
Секрет Монети

Коротка але дуже повчальна притча. Між собою посварилися дві сторони однієї монети.

— Як можемо існувати разом, коли ми такі різні? – спитала одна сторона в іншої. – Через тебе я нічого не бачу і часто йду спиною вперед. А ще ти дуже довго крутишся перед дзеркалом і я мушу теж стояти, бо прив’язана до тебе. Ти хочеш робити одне, а я інше. Та, що там говорити, я навіть не знаю, як ти виглядаєш, а ти – як я, бо не бачимо одна одну! – на одному подиху протарахкотіла Перша Сторона.

— А ти мене притискаєш своєю вагою, коли спиш лицем догори! – поскаржилась інша.

— Тому потрібно, щоб ми були автономно одна від одної, – промовила своє рішення Перша Сторона.

— Згідна. – відповіла Друга, – Що ти пропонуєш? — Є один вихід – розділитися. Тоді ти будеш жити так, як ти хочеш, а я – як хочу я. Для цього знайшли хорошого зварника, бо ж робота то делікатна!

Прикотилися в майстерню. — Нам потрібно, щоб ви нас розділили, – почала перша Сторона Монети. — Але акуратно, щоб жодну не зачепити, – додала інша. — Якщо я вас розріжу навпіл, то вам буде боляче і ви станете слабкі та тоненькі і при найменшій трудності зломитеся, – зауважив зварник.

— Все одно діли! – безапеляційно заявили. Майстер тільки доторкнувся пилою до них, щоб почати роботу, як вони заверещали:

— Ой, ой! Болить! – і викотилися геть з майстерні. Закотилися аж на гору. Відхекувались і роздумували. — Коли тобі роблять боляче, то мене болить – тихо промовила Перша Сторона. — І мені теж болить, коли тобі боляче – сказала Друга.

— Значить, ми дійсно дві половинки одного цілого, і не повинні роз’єднуватися, бо одна без одної загuнемо.

Читайте також: МУДРА ПРИТЧА ПРО ТЕ, ЯК ВАЖЛИВО ЗНАТИ СОБІ ЦІНУ

За матеріалами видання: CREDO

Люди, рідні між собою, є одним цілим, як ця монетка з двома сторонами. Коли їх розділяє сварка, гнів, образа чи боязнь, тоді вони стають слабшими і легко можуть зломитися і впасти. Не втрачайте своїх половинок!

Реклама