fbpx
Події
Савченко звинуватили в абсолютній брехні та маніпуляціях

Народний депутат України Надія Савченко оперує неправдивою інформацією у своїх публічних виступах.  Такий висновок зробили експерти проекту «Дослівно», проаналізувавши інтерв’ю Надії Савченко на телеканалах «NewsOne», «112-Україна» та передачі «В гостях у Дмитра Гордона», повідомляє прес-служба КВУ, пише УНІАН

Для аналізу було відібрано кілька фактів, на які спиралася Надія Савченко під час спілкування з журналістами. На думку експертів, з п’яти проаналізованих заяв народного депутата дві мали маніпулятивний характер, а три виявилася неправдивими.

«Схоже, що Надія Савченко буквально з перших днів перебування у фракції «Батьківщина» засвоїла найгірші правила української політики. Водночас, досить часто помітно, як експресією Савченко намагається компенсувати брак політичного та ораторського досвіду», – прокоментував результати дослідження голова Комітету виборців України Олексій Кошель.

Читайте також: Савченко ніколи не сиділа в російській в’язниці: Лозовий викрив спектакль Кремля (відео)

Наприклад, Надія проголошувала, що на Україні не засуджують військові злочини, які вчинила Російська Федерація. Тоді як ще в перших числах січня нашою країною був поданий позов проти РФ в Міжнародний суд Організації Об’єднаних Націй.

Крім цього народний депутат запевняла, що в «Батьківщині» вона виявилася абсолютно випадково. Хоча адвокат Савченко – Марк Фейгін повідомив, що особисто домовлявся з Сергієм Власенко про те, щоб Надію включили до списку «Батьківщини».

Крім того в одному з інтерв’ю нардеп говорила про те, що проведення розслідувань стосовно злочинів проти евромайданівців не принесли успіху. У той же час із заяв Генеральної прокуратури відомо про оголошення підозр у справах Евромайдана більш ніж двохсот сорока особам, при цьому двісті двадцять справ були направлені на розгляд до суду.

Також Савченко неправдиво висловлювалася стосовно того, що в Україні не налагоджено військове виробництво, а в нинішній владі перебуває більшість із числа попередньої…

Проект «Дослівно» аналізує як політичні сили, окремі політики виконують свої обіцянки. Експерти Комітету виборців перевіряють і досліджують публічні вислови політиків, законотворчі ініціативи, виборчі програми.