fbpx
Без рубрики
Савченко закликала ПАРЄ допомогти звільнити українців

Надія Савченко, яка є членом української делегації в ПАРЄ, вперше приїхала на засідання, її зустрічали оплесками, передає УНІАН .

Українка подякувала євродепутатам за допомогу в її звільненні і сказала, що буде працювати так, щоб бути корисною для європейської спільноти.

“Моя присутність тут стала можливою і завдяки вам. Хочу сказати спасибі всім, хто боровся за мене і всім, хто підтримував Україну. Ми з вами маємо однакові погляди. Погляд України спрямований в бік добра, в сторону прогресу, в сторону Європи. Я маю намір працювати, щоб наша співпраця була плідною “, – заявила Савченко в ПАРЄ.

Крім того, вона зазначила, що чекає від Європи чітких дій. “У першу чергу я повернулася, зараз я починаю працювати – це просто моя робота. В той же час, я очікую руху в одному напрямку з Європою. Очікую чітких дій, злагоди та порозуміння”, – зазначила вона.

До початку пленарного засідання Савченко встигла зустрітися з президентом Європейської народної партії Жозефом Долем.

Також Савченко попросила президента ПАРЄ Педро Аграмунта сприяти звільненню українських політв’язнів в Росії. Про це заявив постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба.

Він виклав фото із зустрічі Савченко і Аграмунта і прокоментував його: “Зустріч Савченко з главою ПАРЄ. Надія просить допомогти витягнути наших ув’язнених з РФ”.

Читайте також: САВЧЕНКО ВПЕРШЕ ВІЗЬМЕ УЧАСТЬ У СЕСІЇ ПАРЄ 20 ЧЕРВНЯ

Джерело.