fbpx
Без рубрики
Савченко в захваті від нових патрульних Києва (відео)

Народний депутат Верховної Ради, льотчиця Надія Савченко зізналася, що не готувала промови для виступу в будівлі парламенту, оскільки вона і так знає, що хоче сказати.

“Я вийду і скажу. Якісь там заготовлювати тези або ще що-небудь, я не знаю. Як кажуть, експромт повинен бути добре спланованим, якось так мені сказали цю приказку”, – заявила Надія.

Савченко зазначила, що інші політики не намагалися направити її або визначити коло дозволених тем. Однак при підготовці депутати задавали їй такі ж питання, які їм задають виборці. Таким чином Надія і змогла підготуватися.

На питання журналістки, чи сподобалися їй її колеги-депутати, Савченко сказала, що вони у неї не викликають відрази. Поки вона отримала більше позитиву від спілкування з ними.

Крім того, вона зазначила, що її вразили нові поліцейські. Коли вона задала питання хлопцю, чи вистачає йому мотивації не брати хабарі, то поліцейський запитав у неї: “А тобі вистачало мотивації?”

Савченко вважає це ознакою зміни нації. Вона вважає, що це означає, що більше українці не дозволять ставити собі на коліна, принижувати себе.

Як повідомлялося раніше, Надія Савченко прибула до Верховної Ради ще в 7 ранку.

Нагадаємо, сьогодні, 31 травня Савченко проведе свій перший робочий день у Верховній Раді в якості народного депутата після звільнення.

Джерело.