fbpx

Савченко: Парламент це “Титанік”, з якого “не втечуть навіть криси”

Народний депутат закликала чиновників замолити свої гріхи перед народом. Народний депутат України Надія Савченко назвала Верховну раду “Титаніком”, з якого вже ніхто з нардепів “не випливе”. Про це Савченко сказала на засіданні парламенту, передає УНІАН. Мова йшла саме про створення тимчасової слідчої комісії щодо розслідування офшорного скандалу, в якому підозрюються українські посадовці та Петро Порошенко.

Читайте також: САВЧЕНКО ВІДВІДАЛА МОГИЛИ ПОБРАТИМІВ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ В ЗОНІ АТО (ФОТО)

Савченко порівняла парламент з “Титаніком”: “Парламент цього скликання – ми всі на “Титаніку. І щоб ви розуміли – ніхто з нас не випливе. Ви вже не випливете зараз, якщо ви проголосуєте проти створення цієї комісії. Якщо ви зараз не створите комісію, народ вже зрозуміє, які ви. Якщо ви створите комісію, і вона нічого не дасть, народ також зрозуміє, які ви”, – сказала вона.

Якщо ви зараз не створите комісію, народ вже зрозуміє, які ви. Якщо ви створите комісію, і вона нічого не дасть, народ також зрозуміє, які ви”, – сказала вона. Також Савченко додала, що в будь-якому разі нікому не вдасться врятуватися. “В будь-якому випадку з цього корабля не втечуть навіть криси. Тому раджу не викручуватись”, – наголосила нардеп.

Наприкінці вона додала, що депутатам треба вчинити, як “бандюки з 90-х, які крали, а потім несли в церкву гроші, щоб відмолити свої гріхи”. “Замоліть свої гріхи перед народом. Почніть з себе, віддайте, що вам зайве,… і тоді народ ваш “Титанік” винесе на руках. А якщо ви цього не зробите, то народ вас втопить”, – закликала вона на засіданні. Як відомо, Верховна Рада не підтримала створення ТСК щодо офшорів. За це проголосувало лише 108 народних депутатів, а необхідно мінімум 150.

Джерело.

You cannot copy content of this page