fbpx

“Саша натякнув на весілля”: кохана Абраменка відверто розповіла про стосунки з олімпійським чемпіоном

Росіянка Олександра Орлова зізналась, що після перемоги на Олімпіаді-2018 українець Олександр Абраменко натякнув їй на ймовірне весілля.

Росіянці Олександрі Орловій зараз – 20 років. Наречена Абраменка розповіла у коментарі “КП“, що після золотої медалі на Олімпіаді-2018 українець Олександр Абраменко натякнув їй на можливе весілля.

Зізнаюся, він натякнув мені на те, щоб я стала його дружиною. Сказав, що дуже мене любить. А ще в той момент він мені подарував свій талісман, невеликий кулончик, який йому дали як переможцю на одному з виступів, – сказала дівчина.

Пара зустрічається вже понад 2,5 роки, а познайомились вони на спортивних змаганнях в Сочі у 2015 році.

“Після виступу ми опинилися за одним столом і пили чай. Сиділи один проти одного. Він на мене подивився один раз, другий. Я соромилася, відводила погляд. А потім він підійшов і запитав моє ім’я. Я так задивилась в його блакитні очі, вони настільки чарівні, добрі, що вже не пам’ятаю, що йому говорила в той момент. Це була любов з першого погляду”, – запевняє Олександра.

Спортсменка додала, що розчарована тим, що посіла 8 місце під час змагань на Олімпійських іграх – 2018. Але наречений її підтримав, та сказав, що під час свого виступу буде боротися за двох.

Дівчина вже побувала у Миколаєві, звідки родом Олександр, та познайомилась з його батьками. Вона додала, що його батьки її дуже підтримують.

Батьки не проти наших стосунків. Після Олімпіади у Кореї Саша сказав, що хоче поговорити з моїм батьком про наше майбутнє. Але я відразу хочу сказати – за Олександром поїду, куди завгодно. Найбільше мені зараз хочеться стати його дружиною,– підкреслила вона.

Читайте також: “Оксану рoзбив пaрaлiч”: у справі про кинуту на зупинці українку з’явилися нові подробиці (відео)

Джерело.

You cannot copy content of this page