fbpx
Події
Санкції в дії – на Кайманових островах заарештували $7,3 млрд російських активів

Кайманові острови заморозили активи росіян на суму 7,3 млрд доларів. Вони підтримали введені Великобританією санкції та стосовно 800 фізичних та юридичних осіб застосували санкції.

Про це повідомляє місцеве видання Cayman Compass. Місцеві постачальники фінансових послуг представили понад 400 форм звітності про дотримання вимог до Управління фінансової звітності Кайманових островів (FRA), яке відповідає за забезпечення дотримання санкцій.

Директор FRA Р. Дж. Беррі заявив у своїй заяві: рівень звітності на сьогоднішній день свідчить про те, що постачальники фінансових послуг можуть ідентифікувати кошти або економічні ресурси, які прямо або опосередковано перебувають у власності або під контролем зазначених осіб, і заморожують ці активи або економічні ресурси.

“Відповідні агентства на Кайманових островах також мають багаторічний досвід реагування та співпраці з міжнародними партнерами та продовжуватимуть підтримувати цей рекорд у нашому підході до санкцій щодо Росії”, – йдеться у заяві, пише OBOZREVATEL.

Фото: ілюстративне.

04/10/2022