fbpx

Samsung відкриває безкоштовні IT-школи програмування в звичайних українських школах: як зареєструвати дитину

Дітям XXI століття необхідні не просто теоретичні знання, а такі, які дадуть їм можливість бути актуальними і затребуваним в світі нових професій, в світі нових цінностей.

В останні роки у переліку найбільш затребуваних професій — IT-спеціальності, і від школярів, вступників до ВНЗ, потрібен все більш високий рівень комп’ютерної компетентності, пише “ТСН“.

Виходить, що нашому суспільству потрібно перейти від перевантаженої загальними теоретичними знаннями школи до школи, яка формує компетентність і навички людини ХХI століття.

Тому в Україні Міністерством освіти і науки була прийнята концепція Нової української школи, яка передбачає актуальну модернізацію середньої освіти. За підтримки компанії Samsung в школах-учасниках особливого проекту здійснюється підйом рівня інформаційної грамотності, знань основ програмування і алгоритмічного мислення українських школярів.

Цей проект називається ІТ-школа Samsung і існує в Україні з 2016 року, коли було відкрито дві перші школи в Києві.

Отже, в чому суть і значення проекту IT школа Samsung?

Учні 9-11 класів проходять вступне тестування, за результатами якого формуються групи, і протягом року школярі вивчають основи Java-програмування, введення в об’єктно-орієнтоване програмування додатків, алгоритми і структури даних на мові Java, основи розробки серверної частини мобільних додатків. Як підсумок навчання — захист власного авторського додатку під Android!

Навчання проходить повністю безкоштовно, під керівництвом співробітників Українського центру розробок та дослідження Samsung і практикуючих програмістів, при активній підтримці Міністерства освіти і науки України та Інституту модернізації змісту освіти.

Більш того, компанія Samsung сама обладнує спеціальні комп’ютерні класи на 16 робочих місць (одне місце – для викладача) в навчальних закладах, обраних для IT-шкіл Samsung.

З 2016 року, коли в Києві було відкрито перші дві IT-школи, до них додалися навчальні заклади у Вінниці, Дніпрі та Львові. У 2018-2019 навчальному році відкриються нові школи в Харкові та Одесі. Всього в Україні з цього року будуть функціонувати 8 шкіл у 6 містах.

Якщо ви зацікавлені в дійсно актуальній освіті вашої дитини, IT-школа Samsung – це те, що вам треба. Набір учнів на 2018-2019 навчальний рік відкрито! Не втрачайте шанс дати вашому юному даруванню актуальну освіту і зробити перші кроки на шляху до майбутньої кар’єри!

Пройдіть по посиланню і зареєструйтесь для тестування: https://samsungitschool.com.ua/registration.html.

Більше про IT-школу Samsung: https://samsungitschool.com.ua/.

You cannot copy content of this page