fbpx
Події
Самойлова про Євробачення: нічого не знала, які закони порушує

Учасниця “Євробачення” від Росії Юлія Самойлова зізналась, що не мала поняття про те, що порушує українські закони, гастролюючи в окупованому Криму. Про це співачка повідомила в інтерв’ю,- передають російські ЗМІ.

“Я їхала туди так само, як в будь-яке інше місто. Чисто заспівати, порадувати людей, зарядитися новими емоціями. Може, якось мені скажуть: “Ой, чого ти їздила до Пермі, ти така погана!” Я не знаю, це якось все дуже дивно. Це не вкладається у мене в голові”, – сказала артистка.

Також Самойлова додала, що не мала справу зі Службою безпеки України, ніхто їй не дзвонив та не висував претензій.

“Ніхто не дзвонив, нічого не питав”, – додала співачка.

Самойлова підкреслила, що не розуміє, чому проти неї так збунтувалися в Україні.

“Я виступала в Керчі – так само, як і в будь-якому іншому місті, я адже вже багато де співала. Не пам’ятаю точно, що це був за концерт. По-моєму, на якусь спортивну тему. Звичайний концерт, все було в порядку, не знаю, що так всіх зачепило це взагалі”, – виправдалась конкурсантка.

Читайте також: Олена Мозгова відреагувала на скандальні заяви Лободи

Організатори пісенного конкурсу “Євробачення-2017” не мають претензій до російської делегації за вибір учасника від Росії Юлії Самойлової.

Глава МЗС Павло Клімкін назвав провокацією відправити на конкурс співачку Юлію Самойлову, яка в 2015 році незаконно перетнула український кордон і відвідувала окупований Крим. Також в МЗС розглянуть питання про введення санкцій проти російської співачки.

Джерело.