fbpx
Події
Саміт “нормандської четвірки” пройде сьогодні у Берліні

Президент України Петро Порошенко, канцлер Німеччини Ангела Меркель, президент Франції Франсуа Олланд і президент РФ Володимир Путін сьогодні зберуться на саміт у “нормандському форматі” у Берліні, передає УНН.

Про заплановану зустріч вчора повідомили у Адміністрації Президента України, вказавши, що її мета – “спонукання Росії виконати безпекову частину мінських угод”.

При цьому Президент України Петро Порошенко зазначив, що не варто “завищувати очікувань” від саміту. Схожої думки і голова МЗС України Павло Клімкін, який утім зазначив, що зустріч лідерів “нормандської четвірки” в Берліні має стати своєрідним “тестом”. З його слів, триває робота над дорожньою картою, “де повинні домінувати чітка логіка у виконанні всіх домовленостей з безпеки і гуманітарний вимір – звільнення всіх політичних ув’язнених”.

В АП не очікують, що за результатами зустрічі на найвищому рівні буде підписано якісь документи, підкресливши, що важливим є “показати реальну суть російської поведінки і російських планів”.

Нагадаємо, в уряді ФРН заявили про домовленість усіх чотирьох лідерів “нормандського формату” про зустріч 19 жовтня у Берліні.

Кремль і Париж підтвердили участь у зустрічі президентів РФ Володимира Путіна і Франції Франсуа Олланда.

Читайте також:  Зубко пояснив, чому Гройсман не стримався і обматюкав його в Раді

Джерело.

Related Post