fbpx
Без рубрики
Саме цією молитвою отець Шептицький розпочинав свій день

Молитва Оптинських старців зараз одна з найбільш популярних молитов сучасності за свою простоту, щирість і палку любов до Бога.

14 преподобних Оптинських старців були канонізовані лише у кінці ХХ століття усі разом. Відтоді їх звуть “соборно” – преподобні Оптинські старці.

«Господи, дай мені з душевним спокоєм зустріти все, що дасть мені цей день. Господи, дай мені цілком віддатися волі Твоїй Святій. Господи, на всяку годину цього дня у всьому настав і підтримай мене. Господи, відкрий мені волю Твою для мене і оточуючих мене.

Господи, які б я не отримав звістки протягом дня, дай мені прийняти їх з покірною душею і твердим переконанням, що на все свята воля Твоя.

У всіх словах і справах моїх керуй моїми думками і почуттями. У всіх непередбачених випадках не дай мені забути, що все послано Тобою. Навчи мене прямо й розумно діяти з кожним членом сім’ї моєї, нікого не бентежачи і не засмучуючи.

Господи, дай мені силу перенести втому прийдешнього дня і всі події протягом дня. Керуй моєю волею і навчи мене молитися, вірити, сподіватися, терпіти, прощати і любити.

Амінь».

Якщо молитву повторювати щодня, то людина відчує зміни в собі: зменшується дратівливість, приходить умиротворення. Наше здоров’я прямо залежить від внутрішнього стану.

You cannot copy content of this page