fbpx

Важка хвороба та дворянське коріння: що відомо про переможця Євробачення-2017

Сальвадор Собрал з народження має порок серця. 

Самобутній переможець міжнародного пісенного конкурсу “Євробачення-2017″ Сальвадор Собрал з Португалії підкорив Європу щирим виконанням композиції про любов Амар Pelos Dois” (укр. – “Для нас обох”).

Милий Сальвадор своїм голосом довів глядачів до сліз, при чому плакали від його проникливого співу й конкуренти за конкурсом.

До своєї перемоги Собрал йшов довго. Його дуже підтримувала старша сестра Луїза. Вона вірила у брата, замість нього була присутньою на усіх репетиціях у Києві. Тим часом журналісти розмірковували, а де ж сам учасник змагання.

Як з’ясувалося, у цей момент Сальвадор перебував у Португалії де йому робили операцію на серці. До конкурсу співаку вирізали дві грижі.

Читайте також: Виступ переможця Євробачення-2017 Сальвадора Собрала: потужне відео

Що відомо про переможця “Євробачення-2017” Сальвадора Собрала? Сальвадор народився 28 грудня 1989 року в Лісабоні, але дитинство провів в США і в Барселоні. Цікаво, що співак походить від старого португальського дворянського роду.

Собрал вивчав психологію в Інституті Прикладної Психології в Лісабоні, але пристрасть до музики перемогла.

Живучи в Барселоні, вивчав джаз в знаменитій музичній школі “Taller de Músics”, взяв участь у кількох музичних проектах.

У 2009 році він взяв участь в 3-му сезоні шоу “Ídolos”, португальської версії шоу “Pop Idol”, де посів 7-е місце.

У 2014-му році записав альбом в складі інді – поп групи “Noko Woi”.

У 2017 році Собрал був оголошений одним з учасників “Festival da Canção 2017”, національного відбору Португалії.

Читайте також: Переможця “Євробачення-2017” Собрала проводжали із Києва натовпом охоронців та поліції (відео)

5 березня 2017 року Сальвадор став переможцем фінального шоу “Festival da Canção 2017” і отримав право представляти Португалію на пісенному конкурсі Євробачення 2017 року з піснею “Amar pelos dois”.

Відомо, що Сальвадор Собрал з народження серйозний хворий – у 27-річного виконавця порок серця. Як ми раніше повідомляли, заради співака керівництво “Євробачення-2017” змінило правила і дозволило Сальвадору пропустити репетиції півфіналу

Також відомо, що рідні представника Португалії Сальвадора Собрала заздалегідь попередили керівництво конкурсу “Євробачення” про ситуацію зі здоров’ям артиста, і ті пішли назустріч близьким Сальвадора, дозволивши з’явитися на конкурсі в Києві лише буквально в найостанніший момент.

У своїй пісні Сальвадор співає про серце, яке, згідно з текстом, “все витримає і зможе любити за двох”.

Окрім цього, Собрал активно цікавиться політичним життям та уважно слідкує за проблемами біженців. На прес-конференцію переможців півфіналу він прийшов у футболці S.O.S. Refugees (“Допоможіть біженцям”).

“Якщо я тут і на мене дивиться Європа, то найменше, що я можу зробити – це гуманітарне повідомлення. Люди прибувають до Європи на пластикових човнах, а від них вимагають документів, щоб потрапити у країну. Це не емігранти, вони біженці, що тікають від смерті. Не робіть помилок. У грецьких, турецьких та італійських таборах для біженців дуже багато бюрократії й ми повинні створити легальні та безпечні шляхи з цих країн до їх кінцевих пунктів призначення”,– зазначив Сальвадор.

14 травня 2017 року Сальвадор Собрал здобув перемогу на 62-му конкурсі пісні “Євробачення 2017” в Києві.

Джерело.

You cannot copy content of this page