fbpx

Ринок нерухомості у Києві: скільки коштує найдешевша квартира у столиці

У Києві в липні найдешевше – за $18 тис. продали однокімнатну квартиру площею 21 м². Житло розташоване по вул. Алматинській у Дніпровському р-н столиці.

Дорожче, $22 тис. коштували однокімнатні квартири у Подільському та Дарницькому р-н Києва. Площа житла – 30 і 40 м² відповідно, інформує агенство нерухомості “Благовіст”, передає Gazeta.ua

За $50,6 тис. у липні продали двокімнатну квартира по вул. Генерала Тупікова (Солом’янський р-н). Її площа — 54 м². Однокімнатне житло площею 50 м² по вул. Ризькій (Шевченківський р-н) продали за $52 тис.

100 тис. коштувала двокімнатна квартира площею 86 м² по вул. Дніпровська набережна (Оболонський р-н).

Трикімнатні квартири площею 70 і 140 м² у Голосіївському р-н столиці продали за $170 і $250 тис. відповідно.

Будинок площею 260 м² в с. Ходосіївка (Києво-Святошинський р-н) дістався новому власнику за $210 тис.

Найдорожчим об’єктом липня стала трикімнатна квартира площею 135 м² на Оболонській набережній. Її продали за $345 тис.

Читайте також: Пенсіонерка, яка 10 років тому продала квартиру, отримала повідомлення про багатотисячний борг за електроенергію(відео)

“У липні основний попит припав на придбання квартир в нових будинках, які вже ввели в експлуатацію. Покупцям цікаві об’єкти зі зручним місцем розташування, розвиненою інфраструктурою району, комфортною прибудинковою територією. Водночас знизився попит на купівлю будинків. Це традиційно для даного періоду”, – каже Олена Біберова, директор АН “Благовіст”.

You cannot copy content of this page