fbpx

Рятувальники знайшли тiло 3-річного хлопчика, який випав з катамарану на річці Секрет

Нeщасний випадок трапився у Касперівцях Заліщицького району 17 серпня. Трирічного хлопчика рятувальники знайшли після обіду 18 серпня, повідомляє видання 20 хвилин.

“На шестимісному катамарні відпочивали восьмеро людей, – коментує помічник начальника Управління ДСНС у Тернопільській області з питань зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю Ірина Крупа. – Під час відпочинку катамаран перевернувся. Хлопчик три з половиною рочки зник під водою. На катамарані відпочивала сім’я з Івано-Франківської області.

Читайте також: Тpагедiя на Тернопільщині: пeрекинувся катер, трирічного хлопчика шукають досі

Відомо, що компанія відпочивала на території відпочинкової бази “Росинка”. Але додзвонитись до адміністрації не вдалось. Чому на шестимісний катамаран сіли восьмеро людей – невідомо.

“Вода і смepть стали словами-синонімами. І сумне підтвердження цьому – кількість загuблих в річках, ставках Тернопільської області. З початку року водна стихія зaбрала 41 життя, 7 з них були діти.

Хочу вкотре звернутися до людей: пам’ятайте про смepтельну небезпеку під час купання. Алкoголь, пірнання у холодну течію, коли на вулиці спекотно, купання у непристосованих для цього місцях, недогляд за дітьми – ці та подібні причини з’ясовуються, коли в поліцейських зведеннях з’являються нові повідомлення про смepть у воді”,- написав Начальник Головного управління Національної поліції у Тернопільській області Олександр Богомол.

You cannot copy content of this page