fbpx
Дозвілля
Руслана Писанка відверто розповіла про поповнення у своїй родині

Актриса і телеведуча Руслана Писанка дала відверте інтерв`ю, в якому розповіла про участь в шоу “Зважені та щасливі 7”, а також про можливе поповнення в своїй родині.

Після участі в “зважених та щасливих 7” у Руслани Писанки та її чоловіка Ігора почалося друге життя. Завдяки шоу їм вдалося помітно схуднути і тепер вони вчаться жити і пізнавати один одного в новому тiлі.

Руслана схудла приблизно на три розміри. Якщо раніше вона носила одяг навіть розміру ХХХL, то зараз – L або ХL, в залежності від фасону.

Писанка повідомила, що на проекті їй довелося зіткнутися з непростими умовами, але при цьому вона уточнює, що не в її характері піддаватися нeрвoвим зpивам.

Читайте також: НЕЙМОВІРНО СТРУНКА КАТЯ ОСАДЧА ЗАЧАРУВАЛА РОЗКІШНОЮ СРІБЛЯСТО-СМАРАГДОВОЮ СУКНЕЮ (ФОТО)

Також в ході бесіди з журналістами Руслана Писанка торкнулася теми особистого життя. Актриса відверто розповіла про те, чи планує вона з чоловіком завести спільну дитину.

“У нас вже є розуміння життя. Думаю, навряд чи ці думки змінилися. А те, що у нас з Ігорем не співпало, можливо, ми щось недообсудили. Таке може бути. Це говорить про те, що нам є що обговорювати. Це дуже iнтuмна тема, і, якби не цей проект, ми б навряд чи її обговорювали. У Ігоря є син, у мене – племінники. Поки все так. Будемо чекати онуків” – говорить Писанка.

Джерело.