fbpx

Руська нація протягом тисячоліть виживала без цих засобів. Краще користуватись содою. Експерт в росії зробив дуже дивну заяву

Павло Шапкін, який наразі обіймає посаду голови Національної спілки прав споживачів росії  назвав «позитивним фактором» зростання цін на побутову хімію.

Чиновник поставив під сумнів корисність товарів побутової хімії для сучасних людей в цілому і росіян зокрема.

Дану заяву він зробив в ефірі «Радіо 1». Експерта дивує те, що сучасні люди не можуть уявити своє життя без побутової хімії при тому, що «50 років тому це питання нікого не хвилювало».

Шапкін пригадав, що «російська нація вижила протягом тисячоліть без побутової хімії» і виступив з пропозицією відмовитися від неї зараз й повернутися до прадавніх часів.

Взагалі потрібно забороняти побутову хімію і замінювати її простими народними засобами, содою, наприклад.

Зазначає Шапкін у своєму виступі. Чиновник підрахував, що росіяни щорічно використовують понад 4 млн тон миючих і косметичних засобів. Велика кількість хімії, переконує Шапкін, згубно впливає не тільки на здоров’я, але і забруднює навколишнє середовище.

Ну що ж, без підгузків, прокладок, машин і літаків побутова хімія теж ні до чого. А й справді, колись і без порошку прали і речі на сонці вибілювали і нічого – вижили.

Миру нам усім!

You cannot copy content of this page