fbpx
Події
Rozetka зняла з продажу феєрверки та піротехніку

«Онлайн-ритейлер Rozetka вирішив виключити з продажу феєрверки, петарди та іншу піротехніку, адже їхнє використання може нашкодити багатьом постраждалим від війни українцям», – повідомила пресслужба компанії.

Як вважає співзасновник Rozetka Владислав Чечоткін, Україні необхідна заборона продажу піротехніки, адже “навіть грім спричиняє паніку в людей, що вже казати про вибухи салютів, які схожі на вибухи бомб”.

Він закликав інших українських ритейлерів та компанії якомога швидше долучатися до ініціативи і вилучити піротехніку з продажів.

Ініціатива заборони продажу феєрверків лунала від активістів і до повномасштабного вторгнення з огляду на кількість українських військових та переселених осіб через початок Росією війни проти України у 2014 році.

Як пояснює Олександр Тодорчук, засновник руху UAnimals, заборона піротехніки повинна убезпечити українських солдатів, а також ветеранів і переселенців із посттpавматичним синдромом.

“Крім того, вона допоможе захистити довкілля і тварин, а також тих, хто запускає феєрверки, від тpавмування”, – каже він, пише Економічна правда.

Фото: psm7.

06/13/2022