fbpx
Дозвілля
Роздуми в очікуванні Нового року

Напередодні Нового року, всі в очікуванні, який буде той, що скоро прийде, що він принесе та подарує суспільству. В глибині душі навіть трошки лякає, щоб не був гіршим від того що вже відходить та зі всіма прощається.

Люди метушаться, готуються до святкування Нового року. Стараються прибрати домівки і гідно зустріти Прийдешній. Прикрашають гірляндами вікна, дерева при власних будинках, щоб надати радості та відчуття святковості. А також прикрашають ялинку і настає для всіх казковий момент.

Красиві прикраси та мерехтливі гірлянди на ялинці, повертають всіх у дитинство. Це настільки радісний момент, він вливає знову віру у новорічну чудодійність, а також дарує надію у щось нове і краще. Впевнена, кожен відчуває чарівність тої ночі і подумки згадує минулі роки, які вже відійшли в небуття. Від них колись теж чекали чогось неймовірного.

Були вони різними. Якийсь приніс з собою багато радості і навіть щастя, а якийсь обдарував безмірним смутком. Та всі вони вже стали спогадами та історією. І тепер з цікавістю і острахом чекаємо на той, що стане у кожного в нас на порозі за кілька днів.

І лиш ялинка заспокійливо діє на кожного з нас. Має вона ту силу доброї феї, яка нагадує присмак безтурботного дитинства. І тішить всіх, не залежно від віку, в кожного серце завмирає від зеленої красуні. І теплиться віра з надією, в те що збудуться самі найзаповітніші мрії, в цей незвичайний, і майже, казковий час.

Галина Мазурик