fbpx

Роздає безкоштовні консультації і любить борщ: як живеться Путіну в Хмельницькій області (відео)

Володимир Путін ніколи не пробував щі, але дуже любить вареники з картоплею і шкварками, а також червоний борщ. У Путіна – три вищі освіти. А ще – він безкоштовно допомагає міському голові. Консультує і розвиває комунальні підприємства.

Колибань Хмельницької області. Саме тут виріс Володимир Путін. Зараз він живе в обласному центрі. Але про рідне село не забуває. Майже 40 соток землі подарував селянам. Під будівництво костелу.
Ще 15 років тому його прізвище було Біленький. Змінити його вирішив під час застілля з друзями.
“Показували по телевізору Путіна. Він каже, слухай, ти хочеш міняти – давай таке прізвище. І ви жартуєте. А чого жартуємо – ти спортсмен і він спортсмен, ну і так зростом схожі, давай… ха. Ну, так на цьому і було, і вирішено”, – розповідає Володимир Путін, радник Хмельницького міського голови.
Йому 44. У нього три вищі освіти: психологічний, економічний і юридичний.

Місяць тому Хмельницький міський голова призначив Путіна своїм радником з юридичних питань. Він працює безкоштовно, допомагає розвивати комунальні підприємства. Прізвище нового фахівця надихає колег на жарти.

Мер Хмельницького про своє радника говорити відмовився. Зате городяни обговорюють охоче.
“Ось ви сказали Володимир Путін відразу нехороша, негативна емоція відразу з’являється з приводу цього. Я йому не заздрю”, – каже Ольга Вербова, мешканка Хмельницького.

Читайте також:У ПУТІНА Є ВІДМІННА МОЖЛИВІСТЬ ВИВЕСТИ ВІЙСЬКА З ДОНБАСУ, ОДНАК ВІН ЦЕ ІГНОРУЄ, – ТИМЧУК

Крім однакового зросту і любові до спорту – Путіних нічого не об’єднує, каже Володимир Васильович.
“Ставлення у мене до нього, як до хворої людини. Хворий, людини, збожеволів. Крім того, що негативний, так звичайний вбивця і людина з манією величі. То у мене життя і ніяк з ним не перетинається ні з його думками, ні з діями”, – з посмішкою говорить Володимир Путін, радник хмельницького міського голови.
Міняти прізвище радник міського голови знову не збирається.

Джерело.

You cannot copy content of this page