fbpx

Росіяни не змогли продати Єгипту крадене українське зерно

Портал “Миротворець” з посиланням на дані трекінгової системи суден MarineTraffic, повідомив, шо російське судно завантажило в тимчасово окупованому Криму 27 тисяч тонн зерна і спробувало продати його Єгипту, але після відмови змінило напрямок на Ліван та Сирію.

Неодноразово українська влада повідомляла, що російські окупанти крадуть і вивозять зерно на тимчасово окупованих територіях України.

Цей випадок тільки підтверджує цей ганебний факт. Встановлено, що судно “Матрос Позинич» 27 квітня вимкнуло АІС (автоматична система ідентифікації, яка має бути ввімкненою для всіх суден згідно міжнародних морських правил), а 28 квітня було в окупованому Севастополі біля зернового терміналу стивідорної компанії “Авліта”, яка в російських реєстрах значиться як “Авал”. 30 квітня судно рушило в напрямку порту Александрії (Єгипет).

В Міністерстві закордонних справ України відреагували на інцидент і, за словами речника МЗС Олега Ніколенка, завадили росії доставити це зерно в Александрію.

“За нашою інформацією, нині російська сторона спрямувала судно із зерном, вкраденим на півдні України, в сторону Лівану та Сирії. МЗС вже звернулося до ліванських та сирійських органів, аби вони арештували крадений вантаж, якщо російський сухогруз зайде в їхні порти”, – повідомив Ніколенко,- “Тримаємо цю ситуацію на особливому контролі.”

Фото: ілюстративне.

05/04/2022

You cannot copy content of this page